O mně

Něco málo o Mandalamě

Vidím v sobě obyčejného člověka s jednoduchým přístupem k životu.

Jsem tvořivý typ a baví mě zkoušet vše nové. Rozsah zkušeností které jsem za život nasbíral je široký. Jednou z nich je také malování mandal.

Obyčejnou tužkou jsem průběžně kreslil na papír, ale s akrylovými barvami jsem začal až mnohem později. První mandalu, díky které vznikaly další, jsem namaloval v roce 2017 v Mexiku v San Cristobal De Las Casas na zeď. Ta se jmenuje Harmonie Vesmíru a je zatím ze všech největší.

Pokračoval jsem pak už jen v menším provedení na kreslící tvrdý papír. Během následujících měsíců  se mi ještě v Mexiku podařilo namalovat  kolekci tečkovaných mandal a kolekci barev aury. Poté jsem se pustil do mandal, ze kterých měl vzniknout kalendář. Posledních pět měsíců jsem domaloval až zpět v ČR. Obrazy se lidem líbily a dostal jsem několik zakázek.

Průběžně tedy vznikaly projekty pohlednic, kalendáře, samolepek, pexesa a reprodukce obrazů.

Však nejlepším  a zatím největším projektem, se mi jeví nová kolekce Sedmi barev Čaker, ze které jsem nechal vytvořit krásné kvalitní utěrky. Ty se hodí do každé domácnosti a jsou nadmíru užitečné.

Věnuji se také tvorbě jiných produktů, kterými jsou například konopné mastičky, chilliovice, křenové pasty, jablečné přesnídávky, datlové tyčinky a jiné. Vše v té nejlepší kvalitě pro naše tělo i duši.  

Co najdete na webu
Co ještě vyrábím
Naše motto

Living with the spirit