O mně

Něco málo o mně

Vidím v sobě obyčejného člověka s jednoduchým přístupem k životu.

Jsem tvořivý typ a baví mě zkoušet vše nové. Rozsah zkušeností, které jsem za život nasbíral, je široký. Jednou z nich je také malování mandal.

Obyčejnou tužkou jsem průběžně kreslil na papír, ale s akrylovými barvami jsem začal až mnohem později. První barevnou mandalu, díky které vznikaly další, jsem namaloval v roce 2017 v Mexiku v San Cristobal De Las Casas na zeď. Ta se jmenuje Harmonie Vesmíru a je zatím ze všech největší.

Pokračoval jsem pak už jen v menším provedení na kreslicí tvrdý papír. Během následujících měsíců  se mi v Mexiku podařilo namalovat  ještě kolekci tečkovaných mandal, kolekci sedmi barev aury a poté jsem se pustil do mandal, ze kterých měl vzniknout kalendář. Jeho posledních pět měsíců jsem domaloval až zpět v ČR. Obrazy se lidem líbily.

Původně jsem začal malovat jen pro sebe a protože mě to bavilo. Na začátku nebyly žádné vize, že by ze vznikajících děl mohly vznikat nějaké produkty. Ty se začaly objevovat postupně. Nejdříve pohlednice, poté kalendář, samolepky, pexeso a reprodukce obrazů.

Však nejlepším,  a zatím největším projektem, se mi jeví nová kolekce Sedmi barev Čaker. Z té jsem nechal vytvořit krásné, kvalitní utěrky, které se díky své užitečnosti, hodí do každé domácnosti.

Věnuji se také tvorbě jiných produktů, kterými jsou například mastičky, tinktury, křenové pasty, jablečné přesnídávky, datlové tyčinky a jiné. Vše v té nejlepší kvalitě pro naše těla i duše.

Naučil jsem se ke všem lidem chovat stejnou úctu a většině tykám. Nediv se proto, že  tykám i tobě a tykej mi také.

Zároveň se omlouvám za skrytou identitu, ale mnoho let už se bráním fotografování a vystavování fotek v síti.

Přeji, ať je nám všem dobře, vážíme si sebe i života a všeho a všech okolo nás.

Co najdete na webu
Co ještě vyrábím

Maluji na zakázku mandaly i jiné motivy - na zeď , plátno a papír. V případě zájmu mě kontaktuj.


Uznávám motto

Living with the spirit