Living with the spirit

Mandaly k harmonizaci těla i duše

*

Mandaly k harmonizaci těla i duše

Přeji Ti, ať najdeš produkt který hledáš, nebo se zde
alespoň inspiruješ.

Nové edice utěrek

Čakrová edice sedmi utěrek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kalendář

Objednávejte kalendář na rok 2022 již nyní

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Něco málo o Mandalamovi

Mandalama

Zrodila jsem se teprve nedávno. Kdosi namaloval spousty mandal a začal z jejich reprodukcí vyrábět různé produkty. Nabízel je po známých, ale měl to jen jako koníček. Jakmile však vznikl projekt mandalové utěrky, začalo se najednou řešit, jak a kde se budou prodávat. Původně jsem měla být pouze webová stránka s nabídkou všech produktů, ale spousta lidí si myslelo, že v dnešní internetové době je nejlepší zřídit e-shop.

Rozhodování zda ano či ne, bylo nekonečné. Aby se ale utěrky a další výrobky dostaly mezi co největší počet lidí, nebyla jiná možnost. A tady přichází na řadu vznik mého jména. Nějak se ty stránky přeci jmenovat musejí a bylo by pěkné, kdyby jasně dali najevo, co se na nich bude nabízet. Andrejka s Michalem dali hlavy dohromady a během chvilky bylo na světě jméno Mandalama. Je to jako mandala + lama ( zasvěcený budhistický mnich ). Zní to dohromady moc pěkně a každý si v tom jménu může najít co chce. Jako logo přimalovali můj obličej a mandalama spatřila světlo světa.

Andrejka se pustila rovnou do tvorby e-shopu, dílo zdárně dokončila a teď jsem tady pro tebe. Můžeš se jen tak dívat, nebo si můžes číst. Můžeš i nakupovat a podpořit tím novou tvorbu a výrobu dalších zajímavých produktů z mandal.

Celý projekt Mandalama.cz zastřešuje sestra, která provozuje firmu Pohodová účetní.

Přeji ti rovnováhu v životě a hodně štěstí…